Login   Kalkulatory

Login   Wideo

Login   Kolorystyka

Login Strefa Partnera

Zadzwoń: 58 622 27 37 lub 58 662 39 70

Produkty / Nano Tiefgrund ELF

Nano Tiefgrund ELF

Opis:

Nano Tiefgrund ELF - Głęboko wnikający środek gruntujący. Dzięki nano cząsteczkowej budowie nadaje się na wszystkie podłoża, nie zawierający szkodliwych rozcieńczalników, o nikłym zapachu, wysoce odporny na czynniki atmosferyczne, gotowy do użycia, głęboko wnikający, bardzo dobrze wiążący i stwarzający optymalną przyczepność dla następnych powłok, nie uszkadza izolacji przewodów itp. wewnątrz ścian, bardzo dobrze wiążący podłoże.  Zastosowanie:

Jako środek gruntujący wysychający bezbarwnie, służący do niwelacji właściwości chłonnych i wzmocnienia podłoży, jak również dla zwiększenia przyczepności nakładanych następnych powłok i produktów na gładką i porowatą powierzchnię. Do piaszczących powierzchni tynków, posadzek wewnętrznych i zewnętrznych. Pod kleje do płytek, tapet, okładzin ceramicznych, gresu, z kamienia naturalnego, paneli podłogowych, parkietów itp; Doskonale nadaje się do stosowania przed malowaniem farbami emulsyjnymi i nakładaniem tynków z żywic syntetycznych, silikonowych. Zalecany do pomieszczeń z instalacjami elektrycznymi nie posiadającymi specjalnej ochrony (nie wpływa negatywnie na powłoki izolacyjne), przy niewystarczającej wentylacji, jak również dla pomieszczeń produkcji i składowania produktów żywnościowych (patrz Atest PZH).
W zależności od potrzeb produkt można rozcieńczyć wodą w stosunku 2:1.  Wydajność:

ok. 6 - 8 m2 / litr na operację malowania na powierzchniach gładkich. Na powierzchniach szorstkich odpowiednio więcej. Dokładną ilość zużycia ustalić za pomocą malowania próbnego.

Dodatkowe informacjePobierz plik   Informacja techniczna


Pobierz plik   Gdzie kupić?

Wróć   Wróć