Login   Kalkulatory

Login   Wideo

Login   Kolorystyka

Login Strefa Partnera

Zadzwoń: 58 622 27 37 lub 58 662 39 70

Produkty / Imotech - Silan Superperl

Imotech - Silan Superperl

Opis:

Imotech - Silan Superperl najwyższej jakości farba elewacyjna z efektem "Super Perły", doskonale chroniąca przed negatywnym wpływem zanieczyszczeń oraz niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych; produkowana na bazie żywicy silikonowej, zaopatrzona w środek grzybo i glonobójczy.Zastosowanie:

Ze względu na doskonałe właściwości ochronne - szczególnie przed negatywnym wpływem zanieczyszczeń oraz niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych polecana jest do pokrywania elewacji o podłożach mineralnych, jak również do powlekania uprzednio przygotowanych warstw, powstałych przez naniesienie farb silikatowych i matowych farb dyspersyjnych; nadaje się też do dalszej obróbki podłoży tynkowych na bazie żywicy syntetycznej oraz do pokrywania systemów dociepleń - pozostających w stanie nieuszkodzonym. Utrzymuje elewacje długotrwale suche na dużej głębokości. W przypadku wnętrz Wysoce odporna na szorowanie i zmywanie.

 Wydajność:

ok. 8 m2 / litr lub ok. 5 m2 / kg na operację malowania. Dokładną ilość zużycia należy ustalić poprzez malowanie próbne.

Dodatkowe informacjePobierz plik   Informacja techniczna


Pobierz plik   Gdzie kupić?

Wróć   Wróć